Dłonie i stopy

Nasze dłonie i paznokcie wymagają systematycznej pielęgnacji, gdyż narażone są na działanie wielu szkodliwych czynników zewnętrznych. Poświęćmy trochę czasu na ich pielęgnację, a odwdzięczą nam się pięknym i zdrowym wyglądem.Zapraszamy na zabiegi:MANICURE

Na życzenie klienta wykonujemy zarówno manicure tradycyjny, gdzie wycinamy skórki cążkami, jak i biologiczny - bez użycia ostrych narzędzi. Wówczas skórki zmiękczamy specjalnym płynem i odsuwamy drewnianym patyczkiem. Wszystkie narzędzia ostre są sterylizowane w autoklawie.
PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI ŻELEM

Jeśli Twoje naturalne paznokcie są krótkie, słabe, łamliwe, możesz je teraz upiększyć. Przedłużamy płytkę za pomocą tipsa i nakładamy żel, który twardnieje w lampie UV. Jest to najmniej inwazyjna metoda przedłużania paznokci. Żelem można również utwardzić naturalną płytkę paznokcia, bez jego przedłużania.
ZABIEG PARAFINOWY

Jeśli Twoje dłonie mają tendencję do pękania i ciągłego przesuszania się a paznokcie łamią się i rozdwajają, kąpiel parafinowa jest tym, czego potrzebujesz. By wzmocnić efekt, zabieg poprzedzamy peelingiem i nakładamy maskę witaminową. Po zabiegu Twoja skóra stanie się jedwabiście miękka a płytka paznokciowa odpowiednio natłuszczona.

PEDICURE KOSMETYCZNY (KLASYCZNY)

Pedicure klasyczny

Pedicure kosmetyczny jest to klasyczny zabieg pielęgnujący stopy oraz paznokcie, który przywróci Twoim stopom zadbany i estetyczny wygląd. Polega na dezynfekcji, zmyciu lakieru, obcięciu i opiłowaniu paznokci, odsunięciu lub usunięciu naskórka okalającego paznokcie, usunięciu zgrubiałego naskórka z pięt i jego wygładzeniu oraz polakierowaniu paznokci.